UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech to będzie sprawa każdego osobista ! Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą ! Przykład że ktoś robił do 67 lat nic nie znaczy bo w Polsce nie potrafią odpoczywać, praca do końca życia to nie samo życie ! Jest dużo powodów zdrowotnych, odrzucaniu nawet fachowca bo wiek jest argumentem i dopracować do emerytury jest sztuka bo większość przez swoją pracę nie doczekają emerytury ! Eliminować żebraków pijaków 30-40 letnich bo tu jest dramat !!!


Anuluj