UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od jakiegoś czasu odwiedzam klienta na ul Barona tam widzę w klatce schofowej 33 ktoś chyba mieszka siedzi na krześle śpi popija sobie klatka schodowa otwarta czy to mieszkańcom nie przeszkadza przecież to klatkę schodową wyziębia hałas papierochy śmierdzą i mocz
Rocki