UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od jakiegoś czasu odwiedzam klienta na ul Barona tam widzę w klatce schofowej 33 ktoś chyba mieszka siedzi na krześle śpi popija sobie klatka schodowa otwarta czy to mieszkańcom nie przeszkadza przecież to klatkę schodową wyziębia hałas papierochy śmierdzą i mocz
Rocki