UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Smutne... nic nie wyjaśnione spłonęło wszystko, a ochrona dłubała w nosie :(... a płacić będą elblążanie
Smutne... nic nie wyjaśnione spłonęło wszystko, a ochrona dłubała w nosie :(... a płacić będą elblążanie