UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I teraz tak. Dwaj pracownicy ochrony 24/7.Czyli jeden robi 12 h dniówkę i drugi 12 h nockę. I tak cały tydzień. Kiedy w końcu ktoś się ocknie i przestanie zatrudniać w ochronie dziadków, którzy ledwo chodzą?! PFRON i kasa od niego jest ważniejsza niż bezpieczeństwo obiektu i ludzi. Śmiech i wstyd jednocześnie.

Blekota

Anuluj