A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zbok?????
Dwa pytania : 1/ Czy do Rady Kobiet mogą należeć mężczyżni ? A, jeżeli nie to
2/ Kiedy przewidywane są zapisy do Elblaskiej Rady Mężczyzn ?
@Wina Tuska - lecz się na nogi ba na baniak już za późno
Dobra a ile to kosztuje i kto to finansuje ?! Tworzycie "maszynki" do trwonienia, marnotrawienia publicznej kasy czyli NASZEJ
Liga Rządzi, Liga Radzi, Liga Nigdy Was Nie Zdradzi.
Czy naprawdę kobiety tak źle się czują, ze muszą się grupować ? Tez jestem kobietą i czuję się spełniona jako mama i pracownik i jako kobietą i nie czuję zadnej potrzeby należeć do jakiegoś stowarzyszenia ! Czas aby kobiety byly bardziej kobiece a mężczyźni bardziej męscy, emancypacja nie ze wszystkim wyszla na plus ! Jak chce sobie poplotkowac, pogadac o zyciu czy wypłakać to mam super kolezanki, wąskie grono bo takie jest najlepsze !
Osoby z trzeciorzędowymi żeńskimi cechami puciowymi - mile widziane, podobnie osoby z pierwszorzędowymi cechami męskimi, ale z gendrem o wektorze feminalnym również. Nie dajcie sobie wmówić, "że białe jest białe", jak powiedział klasyk. Prawdziwe kobiety nie wyluczjają...
Kolego Dynastia Jachimowiczów zarządza ESWIPem z przydatkami o marnotnotrawi MILIONY złotych rocznie i jakoś poza moją skromną osobą nikomu to nie przeszkadza. Ta rada będzie działała bez pobierania diet jak rozumiem a ileż takie "sikorki" wypiją kawy czy zjedzą ciastek skoro 90% dna o linie.... ? No weź się za myślenie i szukaj publicznej kasy tam gdzie faktycznie ją rozkradają a nie rzeźbisz w ciele doradczym które generuje groszowe koszty a może kobietą mocno pomóc. Nadal jest przemoc nadal są uzależnienia nadal są problemy z pracą a przydatki Dynastii Jachiomowiczów okradają kobiety które zatrudniają z pensji.... Są granice łajdactwa i w Elblagu warto je znów wyznaczyć - również okiem kobiet. Szkoda że nie będzie tam Angeliki Domańskiej już ona by ci pokazała co mogą i potrafią zrobić kobiety jak bardzo chcą... Życie