UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wystarczy mi babiniec w pracy, niejedną łzę uroniłam przez "koleżanki" więc podziękuję za ten rozkoszny twór i czas wypełnię ciekawej i innym gronie
wystarczy mi babiniec w pracy, niejedną łzę uroniłam przez "koleżanki" więc podziękuję za ten rozkoszny twór i czas wypełnię ciekawej i innym gronie