UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Kolego proszę bez defetyzmu i dyskryminacji żon. Kochać powinniśmy wszystkie kobiety w szczególności Żony Matki i Kochanki bez względu na ty czyimi są Żonami Matkami czy Kochankami. Liberté, Égalité, Fraternité albo Whisky Cygara i Blondynki. Za ten styl życia Wolnego Świata ginęły miliony co prawda głownie Koreańczyków a potem Wietnamczyków czy Arabów ale jednak. Trzeba je zatem kultywować jako dorobek cywilizacji anglosaskiej. O wschodniej wersji owego trija nie wspominam....
MariuszLewandowski-Fc