UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeżeli ten szpital ma być modelowy, to strach pomyślec, jak to wygląda gdzie indziej.... baba w laczaccchhh nad niczym nie panuje... ordynatorzy to książęta, robią co chcą bez żadnej kontroli i odpowiedzialnosci za swoije działania...