UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko czekać aż tych łącznie z Panią Gelert określać będą "grupą przestępczą".... Bo przecież za to właśnie samo ścigają Pana Ziobrę.


Anuluj