UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli ten szpital ma być modelowy, to strach pomyślec, jak to wygląda gdzie indziej.... baba w laczaccchhh nad niczym nie panuje... ordynatorzy to książęta, robią co chcą bez żadnej kontroli i odpowiedzialnosci za swoije działania...