UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli ten szpital ma być modelowy, to strach pomyślec, jak to wygląda gdzie indziej.... baba w laczaccchhh nad niczym nie panuje... ordynatorzy to książęta, robią co chcą bez żadnej kontroli i odpowiedzialnosci za swoije działania...


Anuluj