87
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ByłyPremier MillerSkomentował już w lutym 25r słowaNataliiP. KraińskaUaktywistka stwierdziła, że wPolsce możeDojść do otwartychKonfliktów międzyKraińcamiU aPolakami. Dodała, że mogąZacząć płonąćDomy i sklepy. MillerOświadczył, że za takieSłowa powinna byćWydalona zPolski... to tak na marginesie ostatnichWydarzeń Kolejowych.
echo (2025.11.17)

info

8  
  2
Porada - Gdy jakaś osoba na jakiejkolwiek mównicy, podczas mowy, wygraża ludziom palcem, wiedz o tym, że to 100% oszust i bardzo zły człowiek. Potwierdzenie tego to zawsze tylko kwestia czasu. Sprawdza się to w 100%, zawsze. Zapamiętajcie sobie.
(2025.11.17)

info

11  
  3
Prezes pisiorow sprawdzał nastroje w Elblągu przed poprawą stosunków z Rosją ? Czy w sprawie referendum wyjścia z Unii ?
Ciekawy (2025.11.17)
dał radę, nie zsikał się w spodnie, wyjątkowy wyczyn!
grad (2025.11.17)
@MariuszLewandowski-Fc - zadam panu pytanie, a ilu młodych ludzi pan spłodził i samodzielnie wychował????
krytycznym okiem (2025.11.17)
@aswymiata - Kolejny zawodnik dzielący kto może i kto nie może, kto się liczy, kto nie, ale to dla was typowe towarzysze. Pracy nie ma? a to ciekawe, że mnóstwo obcokrajowców w Elblągu pracuje, bo są lepsi, mądrzejsi od tych co wciąż twierdzą, że nie ma pracy. A może im się nie chce pracować, albo z ich wykształceniem trudno znaleźć prace na szczeblu menadżerskim. Tobie już bym podziękowała, a swoje pomysły realizuj w swojej norze.
(2025.11.17)
A może wydawca pokusi sie o felieton, w ktorym podsumuje obietnice Tuska ze spotkania, które miało miejsce 2 lata temu? Bo jak zwykle monotonnie i jednostronnie...
Obiektyw67 (2025.11.17)

info

10  
  12
@aswymiata - Nie ma pracy? Czy nie ma pracy prezesowskie? Co masz przeciw pracy w Biedrze czy Lidlu? Przynajmniej na etat i z pełnymi konsekwencjami tego. Między innymi godną emeryturą. A w polskich firemkach, to najlepiej na lewo. Bez papierów i podatków. Taki polski patriotyzm. Niech państwo nic nie dostanie.
entuzjasta (2025.11.17)
"jak widać na załączonej grafice[... ] żeby rok później spaść... " nic nie widać! Przede wszystkim, wykresy blagaja o choćby minimalne wyjaśnienie co pokazuja. Wtedy będziemy dyskutować, co z tego wynika.
(2025.11.17)
Jak czują się pisowe gdy mamy jawne ataki dywersji i niszczenia infrastruktury ( wide ZUO) państwa gdy ograniczają aktywność systemu kontrwywiadowczego Polski. Czy to nie jest zdrada?
(2025.11.17)

info

6  
  3