UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak czują się pisowe gdy mamy jawne ataki dywersji i niszczenia infrastruktury ( wide ZUO) państwa gdy ograniczają aktywność systemu kontrwywiadowczego Polski. Czy to nie jest zdrada?


Anuluj