UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak czują się pisowe gdy mamy jawne ataki dywersji i niszczenia infrastruktury ( wide ZUO) państwa gdy ograniczają aktywność systemu kontrwywiadowczego Polski. Czy to nie jest zdrada?
Jak czują się pisowe gdy mamy jawne ataki dywersji i niszczenia infrastruktury ( wide ZUO) państwa gdy ograniczają aktywność systemu kontrwywiadowczego Polski. Czy to nie jest zdrada?