UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@aswymiata - Nie ma pracy? Czy nie ma pracy prezesowskie? Co masz przeciw pracy w Biedrze czy Lidlu? Przynajmniej na etat i z pełnymi konsekwencjami tego. Między innymi godną emeryturą. A w polskich firemkach, to najlepiej na lewo. Bez papierów i podatków. Taki polski patriotyzm. Niech państwo nic nie dostanie.

entuzjasta