UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@aswymiata - Kolejny zawodnik dzielący kto może i kto nie może, kto się liczy, kto nie, ale to dla was typowe towarzysze. Pracy nie ma? a to ciekawe, że mnóstwo obcokrajowców w Elblągu pracuje, bo są lepsi, mądrzejsi od tych co wciąż twierdzą, że nie ma pracy. A może im się nie chce pracować, albo z ich wykształceniem trudno znaleźć prace na szczeblu menadżerskim. Tobie już bym podziękowała, a swoje pomysły realizuj w swojej norze.