UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może wydawca pokusi sie o felieton, w ktorym podsumuje obietnice Tuska ze spotkania, które miało miejsce 2 lata temu? Bo jak zwykle monotonnie i jednostronnie...
Obiektyw67
A może wydawca pokusi sie o felieton, w ktorym podsumuje obietnice Tuska ze spotkania, które miało miejsce 2 lata temu? Bo jak zwykle monotonnie i jednostronnie...
Obiektyw67