UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.
Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.