UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.


Anuluj