Wybrany wątek opinii
Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Kolizja nie miała nic wspólnego ze szpitalem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1