Wybrany wątek opinii

Chyba bardziej bezpiecznie byłoby zrobić wjazd do szpitala z góry ulicy, a wyjazd na dolnej części ulicy niedaleko ronda.
(2025.11.15)
Kolizja nie miała nic wspólnego ze szpitalem.
(2025.11.16)
Powrót do komentarzy