UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie, nie przesadzajcie.5 zł na osobę ? Kiedy była ostatnia podwyżka za odpady ? Kto z Was segreguje śmieci tak uczciwie, tak jak powinno się to robić ? Pewnie byście chcieli wszystko za darmo mieć, i mieszkania komunalne, ogrzewane, czyściutkie, pachnące a do tego wszystkiego jeszcze nie płacić i zadłużać się w ZBK. Wystarczy tego dobrego. Brać się za porządną segregację to spadną koszty utrzymania ZUO i utylizacji odpadów. Za pożar w ZUO na pewno ktoś odpowie, ale to nie znaczy że mamy teraz się wypinać na odbudowę linii do segregacji. Trzeba ją odbudować tak czy inaczej, więc dołóżmy się do tego. Alternatywą jest zabranie środków z innych działań miasta i już słyszę jak jęczycie że znowu kosztem leczenia, albo biletów MPK, albo odśnieżania, albo albo albo... Malkontenci, weźcie się ogarnijcie, chcecie mieszkać w Elblągu, to bierzcie też odpowiedzialność za to miasto.... i nie ważne kto nim rządzi, to jest nasze miasto.

kobieta z Elbląga

Anuluj