UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego Rada IMiejskaElbkag kaze mieszkańców za pożar sortowni sieci? To jest wina tej firmy i prezydenta że nie, ma tam ochrony?daczego obciazacie tym mieszańcow?
Wina
Dlaczego Rada IMiejskaElbkag kaze mieszkańców za pożar sortowni sieci? To jest wina tej firmy i prezydenta że nie, ma tam ochrony?daczego obciazacie tym mieszańcow?
Wina