UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego Rada IMiejskaElbkag kaze mieszkańców za pożar sortowni sieci? To jest wina tej firmy i prezydenta że nie, ma tam ochrony?daczego obciazacie tym mieszańcow?

Wina

Anuluj