UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
U mnie 30 zł, ale już dawno podwyżki nie było. Poza tym nie martwię się o odpady inne, bo opony oddałam do ZUO za darmo, stare farby oddałam za darmo, to skoro tak to funkcjonuje to mogę te 30 zł więcej zapłacić. Za same opony, jak chciałam zostawić u oponiarzy to mi krzyknęli 25 zł za 1 szt. , czyli 200 za kpl.
kobieta z Elbląga