A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oj nie sądzę..... dwa, niech każdy je sobie co chce! U mnie od lat jest gęsina i będzie gęsina, taka z Polski :P
Zadzwońcie do Karola dziewczyny sprowadzi
Zaraz, to tam w ogóle sprzedaje się gołębie?! Nigdy tam żadnych gołębiarzy nie widziałem.
Darmozjady nic nie potrafią.
@Nowy regulamin - A popatrzyłeś jakiej rasy gołębie mają te obrączki ja jestem na rynku praktycznie co niedzielę i jakoś ozdobnych gołębi tam nie widzę a jak już jest tam gołąb z obrączką to pocztowy a te ptaki to są z lotów te które nie trafiły do domu i zostały tam gdzie jest skupisko gołębi miejskich ponieważ gołąb jest zwierzęciem stadnym
@Nowy regulamin - Byłeś kiedykolwiek na rynku w niedzielę że piszesz takie bzdury?
@Hodowcaa - Ja byłem natomiast wiele razy (przechodzę tam często) i stwierdzam, że przedmówca pisze prawdę.
Polskie rolnictwo to cwaniactwo i oszustwo na najwyższym poziomie. Chemia chemia chemia