UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj nie sądzę..... dwa, niech każdy je sobie co chce! U mnie od lat jest gęsina i będzie gęsina, taka z Polski :P
#Patriota
Oj nie sądzę..... dwa, niech każdy je sobie co chce! U mnie od lat jest gęsina i będzie gęsina, taka z Polski :P
#Patriota