UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nowy regulamin - A popatrzyłeś jakiej rasy gołębie mają te obrączki ja jestem na rynku praktycznie co niedzielę i jakoś ozdobnych gołębi tam nie widzę a jak już jest tam gołąb z obrączką to pocztowy a te ptaki to są z lotów te które nie trafiły do domu i zostały tam gdzie jest skupisko gołębi miejskich ponieważ gołąb jest zwierzęciem stadnym

Hodowcaa