A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Opanowała głupota z tym kojarzeniem zupy z ministrem jakby jej nie było wcześniej ! Ale fakt sami politycy to wykorzystali, czas pokaże czy wyjdzie to na dobre !
Dajcie spokój golebiarzom i innym hodowcom lepiej weźcie się za sznur samochodów z wjazdem na rynek dla tych leniwych dziadów
Pomyje chyba
nie golembiow sie nie czepiajcie ma byc jak jest!!!
Dzikie gołębie dostały już poleconym informacje o zakazie przebywania na rynku. Także nie powinno już być tam żadnego gołebia.
To teraz handlarze będą handlować towarami z giełd w Broniszach lub z Renka z Gdańska a prawdziwych rolników nie uświadczysz Wychodzi kupić taki sam towar w marketach o połowę tańszy
E... tam kupię sobie gołebie w Biedronce, a Świnie pooglądam w Ratuszu, Radni robią z igły widły.
Zaraz nam zabronią jeść mięsa, nieźle...
Na to wychodzi, ubezwłasnowolnić ludzi chcą, będą ci mówić czy masz jeść i kiedy masz oddychać
Zorane to macie berety przez Putina, Łukaszenkę i Kaczyńskiego.