UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój drogi to że wrzucasz do puszki Swoje pieniądze to rzecz Twoja a to że akcje nagłaśnia Telewizja Publiczna i Polskie Radio utrzymywane z moich podatków - już nie. To że wolontariusze zbierają kasę jest fajne ale to że z tej kasy / lub z zysków dzięki niej wygenerowanym/ opłaca się psychodeliczne festiwale o zabarwieniu politycznym w jak najgorszym tego słowa znaczeniu już nie. Proponuje poczytać Uzasadnienie Wyroku WOŚP przeciwko Wielgucki i kilka sprawozdań WOŚP a pytania pojawią się same. Na moje pytania Pan Krauze rok temu nie umiał odpowiedzieć ponieważ w sprawozdaniu są koszty organizacji akcji a sztab w Elblągu nie dostał nic poza gadżetami reklamowymi. Jestem Rakiem nie Baranem i jak ktoś mnie olewa / a WOŚP zaprosiłem do debaty w Elblągu dotąd nie mam odpowiedzi / to ja olewam jego. Człowiek uczciwy nie ucieka od pytań - szmodaki oszuści i złodzieje tak.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj