Wybrany wątek opinii
Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Ludzie są bardziej hojni w styczniu niż w maju czy lipcu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2