Wybrany wątek opinii

Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.
(2025.11.07)
Ludzie są bardziej hojni w styczniu niż w maju czy lipcu.
)) (2025.11.07)
Powrót do komentarzy