UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - To Pan jest tym Mariuszem Lewandowskim, który jako członek Komisji Wyborczej w Elblągu przyznał, że nie liczył należycie wszystkich głosów "bo byliśmy już zmęczeni" i stwierdził, że skoro zostało ileś głosów jeszcze do sprawdzenia, a nie chciało się sprawdzać, to wymyślił, że zgodnie z dotychczas wyliczoną proporcją rozdzielą głosy tak, jak wskazuje tendencja, bez faktycznego sprawdzenia kart do głosowania? Czy to tylko zbieżność nazwisk?
Młody Adept