UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.
Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.