UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie się nie znam, ale skoro Orkiestra uparcie odbywa się w zimie w styczniu / nie wiem dlaczego nie np. w kwietniu, czy maju /warto przenieść część artystyczną pod dach Światowida.


Anuluj