UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za rodzic co da dziecku tablet w rękę żeby mieć spokój. Kiedyś dla dziecka kara było nie wyjść z domu a teraz na odwrót. Wirtualni znajomi, wirtualna zabawa, wirtualne atrakcje. A potem wyrośnie taki wykręcony, co nawet jednej pompki, ani podciągnięcia się na drążku nie jest w stanie zrobić, samotny, latem nie wejdzie do wody bo w necie pływać się nie nauczył. Nic dobrego z tego nie będzie
.,.,.,