UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech sobie biegają, sport to zdrowie. W ogóle widać po parkach że ludzie coraz bardziej aktywnie zaczynają żyć. Na pewno to jest lepsze jak siedzenie przed tv lub komputerem bo z tego nic dobrego nie będzie.

Niech biegają

Anuluj