UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech sobie biegają, sport to zdrowie. W ogóle widać po parkach że ludzie coraz bardziej aktywnie zaczynają żyć. Na pewno to jest lepsze jak siedzenie przed tv lub komputerem bo z tego nic dobrego nie będzie.
Niech biegają