UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech sobie biegają, sport to zdrowie. W ogóle widać po parkach że ludzie coraz bardziej aktywnie zaczynają żyć. Na pewno to jest lepsze jak siedzenie przed tv lub komputerem bo z tego nic dobrego nie będzie.

Niech biegają