UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowni Radni już nie da się inflacją tłumaczyć podwyżek i to w dodatku o 20%, nie będzie na co zwalić, wybory już nie tak odległe, proszę o opamiętanie się!
elblagkocham
Szanowni Radni już nie da się inflacją tłumaczyć podwyżek i to w dodatku o 20%, nie będzie na co zwalić, wybory już nie tak odległe, proszę o opamiętanie się!
elblagkocham