UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Radni już nie da się inflacją tłumaczyć podwyżek i to w dodatku o 20%, nie będzie na co zwalić, wybory już nie tak odległe, proszę o opamiętanie się!

elblagkocham

Anuluj