UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okkj - Ale to właśnie ci najbardziej narzekają na podwyżkę. Zeżre kielbache z biedry, popije piwskiem, wyrzuci wszystko do zmieszanych i tłustymi łapskami napisze komenta że za drogo. Ten typ...

cosmicgirl

Anuluj