UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okkj - Ale to właśnie ci najbardziej narzekają na podwyżkę. Zeżre kielbache z biedry, popije piwskiem, wyrzuci wszystko do zmieszanych i tłustymi łapskami napisze komenta że za drogo. Ten typ...
cosmicgirl
@okkj - Ale to właśnie ci najbardziej narzekają na podwyżkę. Zeżre kielbache z biedry, popije piwskiem, wyrzuci wszystko do zmieszanych i tłustymi łapskami napisze komenta że za drogo. Ten typ...
cosmicgirl