UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.
skm
I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.
skm