UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze. Wolę żeby nieroby dostawały obiady niż żeby milioner sobie kupił trzeci jacht z kasy którą zarobił na ciężkiej pracy zwykłych ludzi, a rząd dał mu ulgę podatkową.

skm

Anuluj