UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli czyjaś mentalność zatrzymała się na poziomie tfuska - kaczyńskiego i ich przyd#pasów... - spełniacie doskonale program "dziel i rządź"... a partia POPiSLDPSL... rozkłada dalej ten kraj wyprowadzając owoce pracy naszego -wciąż pracowitego i głodnego sukcesu- społeczeństwa za granice (zależne od panującego akurat gubernatora - teraz jest ewidentnie sezon "na Niemca")... i tak oto Polacy co 4 lata zażarcie walczą ze sobą o to, kto będzie ich d.. mał przez kolejne 4 lata... smutne... zwłaszcza dla kogokolwiek kto pracuje w / interesuje się trochę gospodarką. - jak niżej, polecam posłuchać świeżego BaldTV - mądrze akurat gada na czasie.
WolneMedia.pl