A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Też chce jedną.
Razem z lampkę powinno być też labubu.
zamontuje sobie i pojadę prosto oświetloną droga do pana porucznika rowerowego któren dostał fuchę w ramach pocieszenia, że sie nie dostał na radnego.
@BBT. - Znakomita większość ma oświetlenie
Bardzo fajna akcja Ratusza. W grudniu po południu powinni rozdawać lampki na choinkę też 50 sztuk dla chętnych na Jarmarku Świątecznym!!! Przepiękna akcja i zamiast tubek ala Telus mamy reklamę władz miejskich oraz ich inicjatyw. Ja się bardzo cieszę i popieram!!! Maja mój głos.
@kahatella - Daj spokój. To jest kompromitacja ta nominacja.
Rozdawajcie odblaski, kamizelki odblaskowe, opaski żeby pieszych było widać
Kiedyś pamiętam jak policja miała rozdawać alkotesty jednorazowe, tak zwane baloniki. Żaden nie trafił do przypadkowego kierowcy, wszystkie rozprowadzili wśród swoich.
A co na to doswiadczony dyrektorek ds bezpieczeństwa?