22
04.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Też chce jedną.
(2025.11.04)

info

5  
  1
Razem z lampkę powinno być też labubu.
Czy (2025.11.04)

info

2  
  5
zamontuje sobie i pojadę prosto oświetloną droga do pana porucznika rowerowego któren dostał fuchę w ramach pocieszenia, że sie nie dostał na radnego.
kahatella (2025.11.04)
@BBT. - Znakomita większość ma oświetlenie
(2025.11.04)
@Tak to widzę - Długo nad tym wpisem myślałeś ""geniuszu inaczej" ?
(2025.11.04)
Bardzo fajna akcja Ratusza. W grudniu po południu powinni rozdawać lampki na choinkę też 50 sztuk dla chętnych na Jarmarku Świątecznym!!! Przepiękna akcja i zamiast tubek ala Telus mamy reklamę władz miejskich oraz ich inicjatyw. Ja się bardzo cieszę i popieram!!! Maja mój głos.
(2025.11.04)

info

3  
  2
@kahatella - Daj spokój. To jest kompromitacja ta nominacja.
(2025.11.04)
Rozdawajcie odblaski, kamizelki odblaskowe, opaski żeby pieszych było widać
(2025.11.04)

info

1  
  1
Kiedyś pamiętam jak policja miała rozdawać alkotesty jednorazowe, tak zwane baloniki. Żaden nie trafił do przypadkowego kierowcy, wszystkie rozprowadzili wśród swoich.
(2025.11.04)

info

0  
  3
A co na to doswiadczony dyrektorek ds bezpieczeństwa?
(2025.11.04)

info

1  
  0