UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś pamiętam jak policja miała rozdawać alkotesty jednorazowe, tak zwane baloniki. Żaden nie trafił do przypadkowego kierowcy, wszystkie rozprowadzili wśród swoich.


Anuluj