UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś pamiętam jak policja miała rozdawać alkotesty jednorazowe, tak zwane baloniki. Żaden nie trafił do przypadkowego kierowcy, wszystkie rozprowadzili wśród swoich.
Kiedyś pamiętam jak policja miała rozdawać alkotesty jednorazowe, tak zwane baloniki. Żaden nie trafił do przypadkowego kierowcy, wszystkie rozprowadzili wśród swoich.