UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo fajna akcja Ratusza. W grudniu po południu powinni rozdawać lampki na choinkę też 50 sztuk dla chętnych na Jarmarku Świątecznym!!! Przepiękna akcja i zamiast tubek ala Telus mamy reklamę władz miejskich oraz ich inicjatyw. Ja się bardzo cieszę i popieram!!! Maja mój głos.