Wybrany wątek opinii
No to ratusz zaszalał - bedą rozdawane lampki aż do wyczerpania puli. Pula to 50 szt a rowerzystów tysiące - każdy rozsądny wie, że to pic na wadę, bo gdy się ustawi w kolejce, pula zniknie I zostaną lejce, Co jest lepsze ' lejce? - czy lampki, ratusz rozdaje w skromnym limicie, jak w prl- u na wf - ie trampki, lampki dostaną tylko
o ŝwicie, ci co dostali dziŝ drugie życie i jako pierwsi staną w tej bramie... a co dla reszty reszty? - to co zostanie !!
A co zostanie dla nas rodaków? Gruszki na wierzbie ?
I kilka lizaków, nie złapiesz tego jak piłkę w kampę, bo prawda jest taka ' zawsze masz w lampę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@BBT. - Znakomita większość ma oświetlenie
Do moderacji
Odpowiedz
3
2