UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajna akcja Ratusza. W grudniu po południu powinni rozdawać lampki na choinkę też 50 sztuk dla chętnych na Jarmarku Świątecznym!!! Przepiękna akcja i zamiast tubek ala Telus mamy reklamę władz miejskich oraz ich inicjatyw. Ja się bardzo cieszę i popieram!!! Maja mój głos.


Anuluj