UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie zobaczyła tego Piekarczyka, którego ktoś bez sensu namalował na tym muralu z okazji 130 i się mści za to spaskudzenie. Kto to wymyślił żeby takie coś wstawić na ładny mural? Proponuję Piekarczyka zamalować!


Anuluj