Wybrany wątek opinii

Pewnie zobaczyła tego Piekarczyka, którego ktoś bez sensu namalował na tym muralu z okazji 130 i się mści za to spaskudzenie. Kto to wymyślił żeby takie coś wstawić na ładny mural? Proponuję Piekarczyka zamalować!
(2025.10.31)
"Piekarczyka zamalować!" - Jasne, może namalować Batyra i będziesz tam klęczał i kwiaty nosił?
(2025.11.01)
Powrót do komentarzy