Wybrany wątek opinii
Pewnie zobaczyła tego Piekarczyka, którego ktoś bez sensu namalował na tym muralu z okazji 130 i się mści za to spaskudzenie.
Kto to wymyślił żeby takie coś wstawić na ładny mural?
Proponuję Piekarczyka zamalować!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
"Piekarczyka zamalować!" - Jasne, może namalować Batyra i będziesz tam klęczał i kwiaty nosił?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2