UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie !!!!! Co wy się tak znęcacie nad drugim człowiekiem co tymi kamieniami tak rzucacie, toć kobieta się zagapiła i stało się, to wesoło wam z tego powodu? A czy wy zawsze tacy wspaniali i na 100% jesteście? To w takim razie co tu robicie? Bo te komentarze to raczej maja wasze gigantycznych już rozmiarów EGO zaspokoić i dowartościować was niż komukolwiek pomoc.
GTR