UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie !!!!! Co wy się tak znęcacie nad drugim człowiekiem co tymi kamieniami tak rzucacie, toć kobieta się zagapiła i stało się, to wesoło wam z tego powodu? A czy wy zawsze tacy wspaniali i na 100% jesteście? To w takim razie co tu robicie? Bo te komentarze to raczej maja wasze gigantycznych już rozmiarów EGO zaspokoić i dowartościować was niż komukolwiek pomoc.
GTR