UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga wewnętrzna to niech płaci spółdzielnia albo wspólnoty niech się dogadają. W mieście jest sporo ulic do remontów, a nie tylko osiedlowe !

Anonimek1

Anuluj