UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga wewnętrzna to niech płaci spółdzielnia albo wspólnoty niech się dogadają. W mieście jest sporo ulic do remontów, a nie tylko osiedlowe !
Anonimek1
Droga wewnętrzna to niech płaci spółdzielnia albo wspólnoty niech się dogadają. W mieście jest sporo ulic do remontów, a nie tylko osiedlowe !
Anonimek1