UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z ulicą Żurawią? UM pozwolił wybudować deweloperowi blok, a "droga" na szerokość jednej płyty betonowej. Tego urząd nie widzi? Tylko łatwo było przygarnąć bańkę za 2 sprzedane działki pod blok, który miał być bliźniakiem, a wyszło jak zawsze.

z tą władzą nic się nie zm