UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonimek1 - Słusznie. Niech wydzierżawią Wspólnoty tam zlokalizowane (za 1,22 zł na rok cały areał a nie m2) ten teren i zrobią sobie za swoje pieniądze trawniki, parkingi i drogi dojazdowe - to będą szanowali a nie tylko do miasta daj daj zrób zrób.. zróbcie sobie sami - w mieście są ważniejsze inwestycje i remonty służące wszystkim a nie garstce "silnie żądających"
znowu żądania przez radnych