UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, skończy się panowanie leśnych dziadków i zasyfianie terenu blaszakami. Mam tylko nadzieję, że właśnie ta architektura i zabudowa tego terenu zostanie dopilnowana, żeby była ogólnodostępna.
pozytywny-elblążanin