UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, skończy się panowanie leśnych dziadków i zasyfianie terenu blaszakami. Mam tylko nadzieję, że właśnie ta architektura i zabudowa tego terenu zostanie dopilnowana, żeby była ogólnodostępna.

pozytywny-elblążanin

Anuluj