UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprzedaż działek to niebezpieczny temat. Miasto musi zachować ostrożność i zabezpieczyć się na ewentualność odkupu działki. Przestrogą może być sytuacja ze sprzedażą działek przez PiS. Na odchodne PiS sprzedał ważne działki, uniemożliwiając realizację ich oczka w głowie -sztandarowej inwestycji budowy CPK. Teraz ma pretensje, że PO nie odkupiło działek i realizacja budowy CPK może być niemożliwa. PiS niewinny choć sprzedał. PO winne bo nie odkupiło. Powinno odkupić najlepiej po cichu za 400 milinów sprzedaną za dwadzieścia parę milionów prywatnej osobie działkę. Jak łatwo na działkach politycy zarabiają miliony pospołu z prywatnym biznesem. Miasto musi zachować czujność przy sprzedaży działki.

Czy

Anuluj